24 Червня 2021 в 20:40
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Bitmain допоможе китайським майнерам перевезти устаткування в інші країни

Bitmain
Share this page to Telegram

Найбільший у світі виробник устаткування для видобутку криптовалют готовий зменшити термін розгортання дата-центрів за кордоном з трьох тижнів до чотирьох днів, а також надати допомогу в реєстрації діяльності та найняття персоналу.
Найбільший у світі виробник біткоін-майнерів Bitmain повідомив, що допоможе компаніям, які займалися видобутком криптовалют в Китаї та хочуть перевезти своє обладнання в інші країни. У пресрелізі Bitmain сказано, що компанія 19 червня провела зустріч з представниками китайської майнінг-індустрії та запропонувала їм нову послугу, за допомогою якої можна скоротити термін розгортання майнінг-ферм за кордоном з трьох тижнів до чотирьох днів.

У Bitmain стверджують, що готові допомогти майнерам з будівництвом дата-центрів, реєстрацією діяльності та найняттям персоналу. Виробник пообіцяв продовжити пошук поновлюваних джерел енергії, щоб згодом використовувати для видобутку криптовалют.

23 червня стало відомо, що Bitmain призупинила продажу ASIC-майнерів через обвалення цін на обладнання для майнінгу на 75% з квітня. У компанії відзначили, що припинення торкнеться тільки майнерів, як видобувають біткоін. Bitmain продовжить продавати обладнання для видобутку альткоінів. Терміни відновлення продажів біткоін-майнерів не називаються.

У травні китайська влада закликала до посилення майнінгу і криптотрейдінгу на території країни. Після цього заборона на видобуток криптовалют була введена в чотирьох провінціях, а китайським банкам заборонили проводити операції, пов’язані з цифровими активами.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар