Біткоін

Біткоїн перевищив $50 000 після підтвердження рекордної інфляції в США за 40 років

Біткоїн виріс більше ніж на $1 000 за кілька хвилин у п’ятницю і знову перевищив $50 000. Це сталося після публікації даних індексу споживчих цін США, що підтверджують подальше зростання інфляції до нових багаторічних максимумів.

Публікації даних Міністерства праці США однаково чекали криптовалютні трейдери та учасники традиційного ринку. Ф’ючерси на індекси Nasdaq та S&P 500 теж вийшли у зелену зону.

Згідно зі звітом, вартість товарів за останні 12 місяців зросла на 6,8%, що стало найвищим значенням із травня 1982 року. Приблизно на цьому рівні аналітики очікували побачити значення в документі.

У листопаді біткоїн також ріс після публікації даних індексу, додавши тоді майже $3 000 до нового абсолютного максимуму близько $69 000. Як і попередньому випадку, сьогодні після первинного стрибка криптовалюта почала швидко здавати позиції. Хоча біткоїн вважають засобом хеджування інфляції, її високі темпи можуть спонукати ФРС до посилення грошової політики, що зазвичай негативно позначається на ризикових активах, до яких відносять акції та криптовалюти.

З моменту публікації листопадового звіту Мінпраці США, біткоїн знизився майже на 30%, але все ще торгується на 69% вище за рівні початку поточного року.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *