6 Лютого 2022 в 21:51
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Біткоїн на межі нового бичачого ринку. Наступний тиждень має вирішальне значення

Біткоін
Share this page to Telegram

Позавчора курс біткоїну зріс лише на 12%. Це, на перший погляд, невеликий рух може змінити ситуацію на ринку корінним чином.

Рівно два місяці минуло з 4 грудня 2021 року, коли трапився пам’ятний обвал біткоїну на 27%, який поховав надії на продовження бичачого ринку. З того часу спостерігався очевидний спадний тренд аж до 4 лютого 2022 року, коли актив видав гарний зелений ціпок і піднявся вище за $41 тис. Проаналізуймо ситуацію на ринку.

Технічний аналіз
10 листопада 2011 року був зареєстрований новий історичний максимум (ATH) біткоїну на позначці $69 000 (Binance), після чого почалося затяжне падіння. Імпульсне зростання 4 лютого призвело до пробою трендової лінії, що можна розглядати як завершення даунтренду. З усім тим, ринок все ще знаходиться в ведмежій зоні, оскільки ціна знаходиться нижче 50- і 200-денної ковзної середніх (50 DMA та 200 DMA).

біткоін

Аналітики Top Traders констатували, що біткоїн досяг рівня $41 500, який розглядався ними як головна мета після захисту підтримки в області $33 тис. При цьому денна свічка 4 лютого закрилася вище $41 600. Вона відповідає патерну «марубодзу», тобто є свічкою, яка не має тіней. Це є сильним бичачим сигналом.

Top Traders зазначають, що для того, щоб вийти з поточного діапазону, біткоїну необхідно закріпитися вище за $41 тис.

біткоін

Ресурс CryptoQuant представив актуальні дані в стилі “у нас для вас дві новини: одна хороша, а друга погана”.

Хороша новина: сила ходлерів непохитна. Індикатор Supply-in-Profit свідчить про те, що лише 6% доступних біткоїнів змінили своїх власників під час обвалу до $32,9 тис. Цей дуже невеликий для такого сильного падіння відсоток дозволив аналітикам зробити висновок про настрій, що переважає на ринку, не продавати біткоїни.

біткоін

Погана новина полягає в тому, що ринок біткоїну все ще знаходиться в ведмежій фазі. На це вказує коефіцієнт розподілу монет віком (Sum Coin Age Distribution, SCA). Збільшення довгострокового коефіцієнта зазвичай інтерпретують як ознаку збільшення ціни активу у найближчій перспективі. Зараз цей показник зростає в інтервалі від одного дня до тижня, причому в інтервалі від тижня до місяця зростання не спостерігається. Це свідчить про слабкість ринку біткойна.

біткоін
біткоін

CryptoQuant вважає, що якщо поточна ситуація триватиме протягом тижня, то почне зростати довгостроковий коефіцієнт SCA, і можна буде констатувати завершення ведмежої фази ринку.

Висновок

4 лютого біткоїн продемонстрував перспективне зростання, яке має всі шанси продовжитися. Якщо ціна підніметься вище за основні ковзні та почне зростати довгостроковий коефіцієнт SCA, то можна буде святкувати відновлення бичачого ринку біткоїну. Ситуація має вирішитися наступного тижня, багато чого стане ясно вже до відкриття американського фондового ринку в понеділок.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар