13 Грудня 2022 в 21:11
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Біткоїн може бути близьким до бичачого прориву

біткоін
Share this page to Telegram

Після кількох тижнів стійкої консолідації, біткоїн та багато цифрових активів перейшли у фазу локального бичачого ралі. Цьому сприяли насамперед макроекономічні каталізатори. Сьогодні 13 грудня у США опублікували дані щодо індексу споживчих цін. За підсумками листопада, показник скоротився з 7,7% до 7,1%.

На цьому тлі багато експертів позитивно оцінюють короткострокову динаміку флагманського криптоактиву. Аналітик Kitco News Джим Файкофф вважає, що BTC близький до розвитку стійкого бичачого ралі, оскільки до справи включилися сильні покупці.

Фахівець зазначив: сьогоднішній рух ринку виглядає як початок бичачого прориву. Розвивається локальна висхідна тенденція завдяки тому, що бикам вдалося отримати тактичну перевагу.

Публікація даних з ІСЦ була дуже важливою подією, оскільки вона багато в чому визначатиме подальшу монетарну політику ФРС. Примітно, що висока інфляція в США та активне зростання ставки рефінансування Федрезерва сприяли глобальному просіданню біткоїна.

Станом на 13 грудня біткоїн закріпився вище за відмітку $17 700, додавши в ціні за минулу добу майже 5%. За словами експертів, якщо найближчим часом Bitcoin закріпиться вище за область $18 000, то до кінця грудня він з великою ймовірністю досягне екстремуму $20 000.

Раніше наша редакція інформувала: ключовою подією 13 грудня став арешт екскерівник FTX Сема Бенкмана-Фріда. Розробник був взятий під варту владою Багамських островів. На думку юристів, незабаром представники США вимагатимуть екстрадиції Бенкмана-Фріда. Підприємцю інкримінується шахрайська діяльність із цінними паперами, цифровими валютами та участь у відмиванні коштів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар