біткоін прогноз

Біткойн може досягти 56 000 доларів в найближчі сесії, заявив незалежний ринковий аналітик Джош рейджерів

Засновник Blockroot.com сказав в твіті, опублікованому у вівторок, що BTC / USD може продовжити зростання з двох причин. По-перше, недавнє схвалення в Сенаті пакету стимулів на суму 1,9 трильйона доларів, запропонованого президентом США Джо Байденом, може допомогти триваючому ралі відновлення біткойнів і далі рости. І, по-друге, позитивна кореляція криптовалют з фондовим ринком США може зіграти роль бичачого попутного вітру.

«Дехто каже, що це початок більш серйозної корекції», – сказав він. «Звичайно, [це] могло бути. Але я хочу, щоб ціна хоча б піднялася спочатку до 56000 доларів. Але з урахуванням того, що стимул у розмірі 1,9 трлн. Дол. США знаходиться в стадії розробки, і акції відкриваються вгору, мені важко зараз дотримуватися ведмежого настрою до біткоінів ».

За словами Джоша Рейджера, біткоін намагається повторно протестувати свій рекордний рівень вище 58000 доларів.

БИЧАЧИЙ РЕЦЕПТ


Ці заяви засновані на результатах діяльності біткоінів в минулому році. З березня 2020 року біткоін і всі індекси на Уолл-стріт росли майже синхронно один за одним, оскільки Федеральна резервна система запустила свою необмежену програму покупки облігацій і знизила свої базові ставки по кредитах майже до нуля. Тим часом уряд США представив два законопроекти про стимулювання зростання на загальну суму 3,1 трильйона доларів.

Трейдери та інвестори кинулися до біткоінів і аналогічним більш ризикованим активом через відсутність привабливою прибутковості казначейських облігацій США. Тим часом, масове вливання капіталу привело до зниження купівельної спроможності долара США, при цьому індекс долара США впав більш ніж на 12 відсотків, що завдало збитків вкладникам і організаціям з касовими балансами.

Починаючи з березня 2021 року каталізатори практично не змінилися. ФРС щомісячно купує державні боргові зобов’язаня забезпечених іпотекою, на суму 120 мільярдів доларів. Його процентні ставки як і раніше коливаються близько нуля. Тим часом очікується, що схвалення допомоги в розмірі 1,9 трильйона доларів в довгостроковій перспективі призведе до зниження курсу долара США.

Біткоін у вівторок вперше за два тижні піднявся вище 54 000 доларів. Зростання криптовалюти синхронізувалося з ралі відновлення фондового ринку США. Інвестори відреагували на падіння акцій технологічних компаній через менталітет покупця, в результаті чого індекс Nasdaq Composite злетів на 3,2 відсотка.

Тим часом, американський еталонний індекс S & P 500 виріс на 1,8%, в той час як індекс блакитних фішок Dow Jones піднявся до рекордного рівня після додавання 250 пунктів до свого індексу.

АЛЕ …
… відновлення пов’язане з ринковими ризиками. Останнім часом переможці пандемії, включаючи біткойн, зіткнулися з серйозним негативним тиском з боку розпродажу державних облігацій. Інвестори кинулися до ринків казначейства після очікування більш швидкого, ніж очікувалося, відновлення економіки США. Вони перевели капітал в активи, які найбільше втратили свою вартість під час пандемії.

Зберігалися побоювання, що зростання прибутковості облігацій США змусить ФРС підвищити процентні ставки. У той час як голова центрального банку Джером Пауелл в своєму виступі минулого тижня пояснив, що він не буде проводити агресивну політику, біткойн і фондовий ринок обережно торгуються з підвищенням.

«Той факт, що біткойнов, схоже, йде в ногу зі зростанням процентних ставок, безумовно є хорошим знаком», – сказав Нік, автор інформаційного бюлетеня Ecoinometrics. «Це означає, що прийняття залишається головною рушійною силою цього циклу.

Якщо ви вважаєте, що для досягнення свого природного розміру ринку (фізичного золота) біткойнов повинен рости в 10 разів більше; тоді вас не турбує ситуація з тимчасовим підвищенням врожайності », – додав він.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.