Біткоін

Біткоін виріс на $ 7,5 тис. після розпродажів на вихідних

У понеділок вартість біткоіна знову перевищила $ 38,6 тис. Перша криптовалюта дорожчає після того, як в неділю ввечері її котирування падали до $ 31,1 тис.
У понеділок, 24 травня, курс біткоіна на криптобіржі Binance знову перевищив $ 38,6 тис. Станом на 16:20 перша криптовалюта торгується на рівні $ 37,7 тис. Упродовж минулої доби актив подорожчав на 14%. Вартість криптовалюти підіймається після того, як в неділю ввечері її ціна падала до $ 31,1 тис.

Вартість біткоіна знижувалася на тлі негативних новин з Китаю. Стало відомо, що місцеві майнери почали зупиняти роботу через нещодавній призов влади посилити політику щодо видобутку і торгівлі криптовалюти.

21 травня про необхідність вжити заходів проти майнінгу і криптотрейдінгу заявив віцепрем’єр Державної ради КНР Лю Хе. Через три дні урядове інформаційне агентство «Сіньхуа» опублікувало статтю «Терміново усунути ажіотаж і хаос навколо віртуальної валюти», в якій йдеться про чотири ризики, пов’язані з торгівлею та використанням криптовалюти: ринковому, транзакційному, технологічному і правовому.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.