Новини біткоін

Біткоін відкрив тиждень підйомом на $ 6 000 після рекордної перепродажності з березня 2020 року

Криптовалютний ринок пережив складний тиждень. Після обвалу від історичних максимумів в попередню неділю ціна біткоіна відновила зниження в четвер, поки не досягла локального мінімуму нижче $ 48 000. Тільки за два цих дні обсяг ліквідацій позицій перевищив $ 14 млрд.

З початком нового тижня ринок перейшов до відновлення. Встановивши нижчий мінімум на позначці $ 47 000 незабаром після півночі, за кілька годин біткоін додав понад 12% і торгується близько $ 52 800 в момент публікації. Ріст від мінімуму до максимуму склав майже $ 6 000. Капіталізація крипторинку знову складає більше $ 2 трлн.

Новини Bitcoin

Останній стрибок стався разом із закриттям гепа на графіку біткоін-ф’ючерсів Чиказької товарної біржі та сквізу коротких позицій. Обсяг ліквідацій таких позицій за останні чотири години склав $ 240 млн. Сукупний обсяг ліквідацій за добу перевищує $ 1 млрд, причому переважна частина ліквідованих позицій знову опинилася на бичачій стороні.

Останній тиждень закінчився для біткоіна другою найбільшою червоною свічкою в історії криптовалюти. Як зазначає засновник Global Macro Investor і Real Vision Group Рауль Пал, на цьому тлі за показником перепродажності ринок наблизився до рівнів березня 2020 року. Перепродажність визначають згідно з індексом відносної сили (RSI) і використовують для опису ситуацій, коли ціна впала занадто швидко і глибоко, тобто очікується зростання.

Аналітика Bitcoin

«Корекції на бичачому ринку представляють можливості, а не загрозу», – пише Пал.

Аналітики Glassnode помітили, що частка біткоін-адрес, які знаходяться у збитку, минулого тижня досягла піврічного максимуму. Проте, майже 86% монет криптовалюти як і раніше залишаються прибутковими для своїх власників.

Прогноз Bitcoin

Багато криптовалют на попередньому відрізку оновили мінімуми за кілька тижнів. На загальному тлі виділяється група активів, що належать до екосистемі Solana. Solana розробляють високопродуктивну платформу смартконтрактів і альтернативу Ethereum, що об’єднує механізми консенсусу Proof-of-Stake і Proof-of-History.

Власний токен Solana (SOL) за добу подорожчав на 25% до нового абсолютного максимуму вище $ 48. Зростання за тиждень склав 80%, а з початку року – 2 860%. Капіталізація SOL вперше досягла $ 13 млрд, що робить його 14-м найбільшим активом на криптовалютном ринку.

Пояснюючи високу результативність SOL на тлі загального даунтренду, засновник біржі FTX Сем Банкман-Фрід заявив: «Трейдери на ринку SOL, можливо, не сиділи так глибоко в маржинальних лонгах, тому ліквідацій було менше».

Команда Банкман-Фріда вибрала блокчейн Solana для створення децентралізованої біржі Serum. Її токен SRM теж відзначився, подорожчавши на 43%. За 20% додали Raydium (RAY) і MAPS, а Step Finance (STEP) зі старту торгів піднявся в три рази та ще більше щодо ціни початкового біржового розміщення.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *