біткоін

Біткоін піднявся вище $ 50 000 – ринок охопила жадібність

Курс біткоіна вперше за місяць перевищив рівень $ 50 000 сьогодні вдень, продовживши своє тріумфальне відновлення. Подолавши психологічно значущу позначку, актив знову став джерелом жарких дебатів серед учасників ринку.

Ціна першої криптовалюти досягла $ 50 390 (за даними найбільшої криптовалютної біржі Binance), таким чином ненадовго повернувшись до психологічно значущої цінової позначки. Останній раз вище $ 50 000 біткоін торгувався 7 вересня.

Аналітики стверджують, що біткоін виграв від розгубленості, в якій перебував залежний від соціальних медіаплатформ світ, коли в офлайн на довгі п’ять годин разом пішли Facebook, Instagram і WhatsApp.

На думку трейдера Амстердамської фондової біржі Міхаель ван де Поппе (Michaël van de Poppe), біткоін повинен був вирости вище $ 50 000, ненадовго повернутися до рівня $ 49 000, щоб потім продовжити своє зростання. Можливість падіння ціни першої криптовалюти він схарактеризував як «обмежену».

«З огляду на історію руху ціни, більш імовірно, що біткоін буде рости приблизно до $ 50 000 або, можливо, навіть до недавнього максимуму, після чого знизиться до $ 49 000, а потім продовжить зростання», – пояснив він у своєму останньому відео на YouTube.

Він додав, що «ідеальна» зона відскоку для повторного тестування знаходиться в районі $ 47 500 доларів.

Якщо біткоін зможе втриматися на рівні $ 50 000, то основні рівні опору, з якими він зіткнеться, будуть близькі до поточних рекордних максимумів, – вважають аналітики.

Досягнення біткоіна $ 50 000 індикатор настроїв інвесторів – «індекс страху і жадібності» – знову опинився в зоні жадібності. Цей індекс являє собою інструмент, який показує дві основні емоції, що визначають готовність інвесторів купувати біткоін. Крайній рівень страху є ознакою сильного занепокоєння інвесторів і вказує на можливість вдалої покупки. Навпаки, коли інвестори стають занадто жадібними, це є ознакою наближення корекції ринку. Зараз показник знаходиться на рівні 59 зі 100.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *