Біткоін

Біткоін оновив максимум вартості з 26 травня

Ціна криптовалюти різко зросла на 12% і досягла піку на позначці в $ 40,49 тис. Вона почала підійматися після того, як Ілон Маск розповів, в якому випадку Tesla поверне підтримку біткоіну.
У понеділок, 14 червня курс біткоіна на криптобіржі Binance досягав позначки в $ 40,49 тис. вперше з 26 травня. Упродовж минулої доби перша криптовалюта подорожчала на 12%. Капіталізація першої криптовалюти знову перевищила $ 750 млрд, а її частка на ринку досягла 43,9%.

Остання хвиля зростання вартості біткоіна стартувала після того, як глава Tesla Ілон Маск оголосив, що автовиробник знову почне приймати криптовалюту до оплати після того, як більша частина майнерів буде використовувати поновлювані джерела енергії.

Так мільярдер прокоментував заяву засновниці компанії Sygnia Магди Вежіцкі. Вона звинуватила Маска в маніпуляціях крипторинком для власної вигоди. Глава Tesla назвав слова Вежіцкі неточними та пояснив, що автовиробник продав лише 10% своїх біткоінів, щоб підтвердити достатню ліквідність ринку.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *