біткоін

Біткоін оновив історичний максимум на позначці вище $ 66 тис.

Вартість головної криптовалюти продовжує рости після запуску першого ETF на біткоін-ф’ючерсі, який почав торгуватися в США 19 жовтня

Ціна біткоіна оновила історичний максимум, перевищивши $ 66,1 тис. Упродовж минулої доби перша криптовалюта подорожчала на 5%.

Котирування біткоіна різко виросли після того, як 19 жовтня в США почав торгуватися перший біржовий фонд (ETF), заснований на біткоін-ф’ючерсах Чиказької товарної біржі (CME Group). Bitcoin Strategy ETF від компанії ProShares представлений під тікером BITO на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE).

Перша криптовалюта відновила максимум, який був встановлений в середині квітня на позначці $ 64,8 тис. Тоді вартість активу росла після прямого лістинга акцій Coinbase на фондовій біржі NASDAQ. Криптобіржа стала першою у світі публічною компанією.

Після цього котирування перейшли до зниження. В середині травня курс біткоіна різко обвалився за день на 33% і впав до $ 30 тис. вперше з січня. У червні актив продовжив падіння і знижувався до мінімуму в $ 28,8 тис. Біткоін почав відновлюватися в кінці липня. З того моменту його вартість зросла на 129%.

У грудні 2017 року котирування біткоіна після стрімкого зростання вперше наблизилися до $ 20 тис. Цей рекорд тримався довго. Незабаром криптовалюта перейшла в стадію затяжного зниження аж до 2019 року та опускалася до $ 3,2 тис. Потім в перші місяці 2020 року біткоін подорожчав до $ 10,2 тис., Але в середині березня його котирування падали до локального мінімуму нижче $ 5 тис. З цього моменту почалася остання хвиля зростання котирувань криптовалюти, яка триває і на поточний момент.

У вересні минулого року криптовалюта торгувалася по $ 11 тис. До кінця грудня її ціна стрімко зросла до $ 28 тис. За перші чотири місяці 2021 року актив подорожчав на 130%, а його капіталізація вперше перевищила $ 1 трлн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *