Біткоін

Біткоін оновив 5-денний максимум вартості

Ціна першої криптовалюти знову перевищила $ 38 тис. За останні 4 дні вона виросла на 15%.
У середу, 2 червня, ціна біткоіна оновила 5-денний максимум на позначці $ 38,1 тис. Курс криптовалюти продовжує відновлюватися після падіння в ніч на 30 травня до $ 33 тис. З того часу криптовалюта подорожчала на 15%. Капіталізація біткоіна знову перевищила $ 710 млрд. Частка активу на ринку цифрових грошей становить 40%, за даними CoinGecko.

У травні майнери біткоіна заробили на 15% менше, ніж у квітні – $ 1,45 млрд. Також в минулому місяці було зафіксовано зниження хешрейту мережі криптовалюти на 27%. Це відбувається на тлі падіння котирувань активу після того, як 14 квітня вони відновили історичний максимум на позначці $ 64,8 тис.

Водночас середня комісія за транзакцію в мережі біткоін знизилася до $ 7. Це мінімальний показник за останні п’ять місяців. В середині квітня були зафіксовані рекордні комісії – $ 62.

Криптовалюти не зможуть замінити золото як інвестиційний інструмент, заявив глава відділу сировинних товарів Goldman Sachs Джефф Каррі. За його словами, цифрові валюти скоріше схожі на мідь, оскільки є про-ризиковими активами.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.