Біткоін

Біткоін не впаде нижче $ 52 000 – бичаче ралі ще не закінчено

Великі гравці готові до продовження ралі, при цьому поведінка біткоін-китів вказує на те, що теоретичний мінімум ціни знаходиться зараз на рівні $ 52 000.

У той час, як Ethereum (ETH) подолав $ 4 000, і кілька інших альткоінів оновили свої історичні максимуми, біткоін (BTC) продовжує консолідуватися і готується подолати психологічно важливий опір на рівні $ 60 тис.

Аналітик Lex Moskovski звернув увагу на зростання обсягу стейблкоінів, що надходять на крмптовалютній біржі.

Приплив стейблкоінів знаходиться у висхідному тренді вже кілька місяців, і, якщо не брати до уваги коротких періодів «перезавантаження», коли вони залишають біржі, загальний напрямок очевидний.

Це свідчить про те, що трейдери чекають моменту купівлі та входу в позицію по перспективних криптовалютах.

Протягом останніх днів резерви стейблкоінів на біржах досягли нового історичного максимуму в $ 11,5 млрд. Lex Moskovski повідомив своїм передплатникам у твіттері:

Обсяг стейблкоінів на біржах продовжує залишатися в діапазоні історичного максимуму. Не думаю, що це ралі закінчиться найближчим часом, якщо тільки його не перерве подія масштабу ‘чорний лебідь’.

Обсяг стейблкоінов на біржах
Обсяг стейблкоінів на біржах

10 травня моніторинговий ресурс Whalemap представив дані, які показують, що найбільший кластер біткоіна в розмірі 120 000 BTC відповідає ціні $ 58 000.

Кластери біткоін-китів
Кластери біткоін-китів

При цьому найнижчий кластер в 45 000 BTC знаходиться на рівні $ 52 000, що в сукупності з іншими показниками on-chain вказує, на думку аналітиків, на мінімальну ціну біткоіна.

Whalemap відстежує біткоін-гаманці, що містять понад 10 000 BTC (біткоін-кити), ціну за якою ці монети були придбані та групує дані на годинній основі. Отримані таким чином кластери вказують на сильні рівні опору і підтримки.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *