Новини Bitcoin

Біткоін намагається повернутися до значень вище $ 60 000

Курс біткоіна (BTC) виріс до найвищого рівня з середини квітня.

Аналітики Bloomberg вважають, що ми спостерігаємо короткостроковий сплеск після тижневого ослаблення активності трейдерів. У суботу, 1 травня, BTC підскочив в ціні трохи вище $ 58 000. Капіталізація криптовалюти перевищила $ 1,083 трлн (+ 7%).

Напередодні закінчення терміну квітневих біткоін-опціонів курс BTC залишався стабільним.

Монета завершила минулий місяць на рівні $ 54 000, як і очікували багато спостерігачів. Гравці деривативного ринку утримали криптовалюту у вигідному для себе діапазоні. Сходження почалося напередодні ввечері.

Трой Гаескі, що представляє фонд Skybridge Capital, вважає, що ми знаходимося тільки на самому початку інституційного прийняття біткоіна. Однак цей процес вже не зупинити, вважає експерт. Як тільки великі інвестори, наприклад, інвестфонди, стануть масово заходити в BTC, то ціна монети, як мінімум, додасть ще 30% від поточних значень.

Стратег Bloomberg Майк Макглоун налаштований більш агресивно. За його прогнозами, курс BTC в найближчому майбутньому досягне $ 100 000.

Ключовою подією, що стимулює зростання активу, повинен стати запуск криптофондiв біткоін-ETF в США, написав аналітик у Твіттері.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *