Прогноз Bitcoin

Біткоїн чекає глибока корекція після якої ціна BTC виросте до $ 600.000

Скотт Майнард, головний інвестиційний керівник фонду Guggenheim, уточнив свій попередній лютневий прогноз ціни біткоіна. Він продовжує бути впевненим в тому, що в найближчі роки криптовалюта №1 подорожчає до 600 тис. доларів, але тепер він вказує на те, що до цієї позначки цифровий актив дійде, пройшовши через спадну корекцію, в ході якої він здатний подешевшати до 20 30 тис. доларів.

Більш того, Майнард побачив в недавньому зниженні ціни біткоіна нижче 50 тис. доларів після підйому майже до 65 тис. доларів ознаку початку низхідної корекції. З його точки зору, така поведінка ринкової кон’юнктури є «нормальною еволюцією в тому, що являє собою довгостроковий тренд на зростання» ціни біткоіна.

Говорячи про рівень в 600 тис. доларів, коли капіталізація біткоіна перевищить 11 трлн доларів, Майнард впевнений, що це трапиться, тому, що саме в таку суму оцінюється сумарний глобальний обсяг золота – класичного конкурента криптовалюти №1.

Інший відомий експерт, інвестор Білл Міллер, також бачить довгостроковий позитивний тренд для біткоіна. Він вважає, що наявні стрибки ціни біткоїна – це свого роду «плата» за ті вигоди, які є у даного цифрового активу. Інвестор переконаний, що біткоін не є фінансовою «бульбашкою», оскільки «обсяг пропозиції даного активу зростає всього на 2% в рік, а попит на нього збільшується більш швидким темпом, в кілька разів більшим, ніж 2%».

При цьому зліт ціни біткоіна в грудні 2017 Білл Міллер назвав якраз «бульбашкою», через те, що тоді криптовалюта №1 ще не стала настільки популярною серед цілого ряду інституційних інвесторів, як це сталося восени-взимку 2020 року. Нарешті, порівнюючи біткоін і золото, інвестор назвав криптовалюту №1 «найкращим засобом заощаджень ніж золото».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *