Bitfarms

Bitfarms купує майнінг-об’єкт потужністю 24 МВт

Канадський виробник біткойнів Bitfarms (BITF) купив гідроелектростанцію потужністю 24 мегавати (МВт) у штаті Вашингтон, яка, як очікується, додасть 620 петахешів (PH/s) потужності для майнінгу, йдеться у заяві компанії.

Bitfarms заплатила 23 мільйони доларів готівкою та 3 мільйони доларів власними звичайними акціями за ціною 7,17 долара за акцію.

Bitfarms заявляє, що потужність 24 МВт збільшить загальну потужність майнінгу компанії до 106 МВт і, як очікується, коштуватиме на 25% менше, ніж інші електростанції компанії у Квебеку.

“Ця недорога потужність у поєднанні з провідною в галузі ефективністю Bitmain S19j Pro означає, що 6200 майнерів у Вашингтоні можуть давати майже 3,7 біткоінів на день за ціною близько 4000 доларів за біткойн, коли всі майнери встановлені”, – сказав Бен Ганьйон, головний директор з майнінгу.

Згідно з нещодавньою презентацією, Bitfarms мала потужність майнінгу 1,8 EH/s на 31 жовтня.

Компанія також уклала угоду з продавцем об’єкта в штаті Вашингтон щодо спільної розробки додаткових майнінгових ферм у цьому районі, що може збільшити загальну потужність майнінгу до 99 МВт.

27 жовтня компанія заявила, що будує два виробничі об’єкти в Шербруку, Квебек, які планується завершити у два етапи наступного року, що додасть 78 МВт загальної потужності.

Акції Bitfarms зросли більш ніж на 3% у четвер і піднялися на 331% цього року.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *