3 Липня 2021 в 18:18
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Bitcoin як і раніше дев’ятий серед активів у світовому рейтингу за величиною ринкової капіталізації

Bitcoin
Share this page to Telegram

В останні тижні й вже навіть місяці вартість найстарішої криптовалюти не особливо радує шанувальників своїми підйомами. Скоріше навпаки. Однак це не заважає біткоіну залишатися на 9-му місці серед всіх світових активів за величиною ринкової капіталізації.

Як можна побачити за статистикою сайту assetdash.com, Bitcoin все ще знаходиться на 9-му місці серед найцінніших світових активів. Близько 3 місяців назад BTC оновив свій ATH на позначці в $ 64 804, за даними coingecko, а сьогодні він менше на 46,6%.

Близько 10 днів тому біткоін виявився на позначці приблизно $ 28 600, але з того часу зумів трохи відновитися. Безумовно, під час ATH BTC знаходився на більш вигідній позиції в рейтингу assetdash.com, адже і сьогодні від Tesla його відділяє близько $ 4 млрд. Нещодавно BTC зумів обійти в цьому рейтингу Berkshire Hathaway.

Bitcoin, як і раніше, дев’ятий серед активів у світовому рейтингу за величиною ринкової капіталізації.
Біткоін з його поточною ринковою капіталізацією в $ 649 млрд перебуває в рейтингу вище, ніж, наприклад, JPMorgan Chase і Nvidia, а також Visa та Alibaba.

Його капіталізація також у 2 рази вище оцінки відомих підприємств Toyota, Procter & Gamble і Walt Disney Company. Більш того, вона в 4 рази вище, ніж у Phillip Morris і Royal Bank of Canada, а також Anheuser-Busch і Citigroup.

Розробники сервісу створили додаткову сторінку в рамках платформи “BTC Flippening”. На ній можна подивитися, наскільки близький цифровий актив до того, щоб обійти ті, що стоять вище. Наприклад, по таблиці видно, що капіталізація BTC розташовується приблизно в 1% від оцінки вартості компанії Tesla і приблизно в 36% від Facebook.

Першим при цьому вказується порівняння цифрового золота з фізичним. Ринкова вартість другого оцінюється в $ 10 трлн. BTC пройшов лише 6% від цього шляху.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар