биткоин-прогноз крипты

Bitcoin пішов проти світових трендів і націлився на $ 55 тис

Курс Bitcoin подолав позначку $ 52 тисячі, переписавши максимуми минулого тижня, бикам вдалося зняти небезпеку утворення подвійної вершини – розворотного сигналу теханализа. Криптовалюта показала стійкість до негативу, зліт котирувань проходив всупереч падінню фондових індексів, зниження вартості золота до нових мінімумів і сильному зміцненню долара США на ринку Форекс.
Всі перераховані вище фактори, в минулому негативно відбивалися на курсі Bitcoin, який збільшив кореляційний зв’язок з фінансовими і товарними ринками в період економічної кризи 2020 го року.

В кінці 2020 го і початку 2021-го року, курс криптовалюта став визначатися рівнем прийняття цифрового активу в корпоративному середовищі. Він виражається в напрямку активів компаній на пряму купівлю BTC.

Вчора до цього клубу приєдналася китайська корпорація Meitu і норвезька холдингова компанія Aker. Деякі з інсайдерів стверджують, що недавнім падінням Bitcoin, також скористалася Tesla, яка поповнила свої запаси цифрової валюти. Останню інформацію можна буде підтвердити тільки після виходу квартального звіту виробника електрокарів.

З точки зору технічного аналізу, зліт котирувань BTC вище індикатора MA (15), вказує на появу короткострокового підвищуючого тренду, найближчим опір росту якого знаходиться на рівні $ 55 тисяч.

Подолати цей бар’єр можливо тільки за умови вибухового руху Bitcoin, здатного підняти волатильність, вище середньомісячних значень. При такому сценарії криптовалюта зможе в черговий раз оновити максимум року.
Необхідний сплеск волатильності може дати засідання Європейського Центробанку, яке пройде в четвер. Bitcoin і фондові ринки виростуть, а долар впаде, якщо у глави ЄЦБ вийде дати інвесторам упевненість в майбутніх додаткових стимулах ринків.

Втім, при негативному результаті засідання Центробанку, Bitcoin здатний позбутися всього зростання цього тижня. Правда існує третій варіант, глава ЄЦБ Крістін Лагард спробує максимально ухилитися від будь-яких рішень і конкретних заяв по монетарній політиці.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *