Аналіз Bitcoin

Bitcoin може піднятися до $ 100 000

Дослідницький центр, що займається розробкою ринкової стратегії і галузевими дослідженнями Fundstrat повідомив, що спад Bitcoin, який ми можемо сьогодні спостерігати, ймовірно, стане хорошим поштовхом для монети. За допомогою нинішнього коригування курсу BTC зможе досягти довгоочікуваної позначки в $ 100 000.

На момент написання матеріалу курс головної криптовалюти становить $ 49 638. За останній тиждень вартість BTC знизилася практично на 17,4%. Однак, провідний фахівець зі стратегії цифрових активів Fundstrat Девід Грайдер вважає, що це може зіграти на руку і сприяти досягненню монети позначки в $ 100 000. За словами Грайдера, здоровий спад може навіть посилити бичачий аргумент на користь флагманської криптовалюти.

Чому спад Bitcoin може бути хорошим знаком?

Ринок повинен охолонути при настільки стрімкому ралі. Для досягнення нових історичних вершин подібна ситуація з коригуванням курсу цілком нормальна. Грайдер також зазначає, що інші криптовалюти продовжують працювати відносно добре, попри спад BTC. Ethereum, наприклад, на момент написання матеріалу торгується за курсом $ 2 290, а зниження ціни за останні сім днів становить близько 2,2%. Курс Binance Coin становить $ 501 і за тиждень знизився на 3,1%.

Грайдер заявив, що відсутність волатильності, що спостерігається в інших криптоактівах, передбачає, що вершина ще не досягнута, і що це вказує на зростання, що триває для криптовалютного ринку:

«Є одна з речей, яка дійсно дає нам трохи впевненості в тому, де ми знаходимося в довгостроковій перспективі. Вона полягає в тому, що інші великі цифрові активи, такі як Ethereum, досить добре тримаються навіть під час цього спаду Bitcoin. ETH фактично досяг нових, недавніх максимумів за останні кілька років. Я думаю, що це явна ознака того, що великі сегменти ринку дійсно бачать рух капіталу всередині себе, і ми обов’язково спостерігаємо втечу капіталу ».

Багато прихильників Bitcoin також дотримуються оптимістичних поглядів на положення провідної криптовалюти. Ідея, що лежить в основі моделі ціноутворення, полягає в тому, що ціна BTC буде рости, якщо дефіцит збережеться. Це прогнозує, що вартість монети виросте в 10 разів протягом наступних кількох років. Аналітики вказують також на минулі цикли Bitcoin, коли він продемонстрував значне зростання після масивного падіння.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *