BIT Mining Limited

BIT Mining Limited відзвітувала про постачання 320 майнерів в Казахстан

Котирувана на Нью-Йоркській фондовій біржі майнінгова компанія BIT Mining Limited повідомила про успішне постачання першої партії обладнання для видобутку криптовалют в Казахстан.

Як повідомляється в пресрелізі, 320 пристроїв, які повинні забезпечити хешрейт в 18,2 PH / s, введуть в експлуатацію до 27 червня.

Очікується, що другу і третю партії (2600 майнерів) доставлять в Казахстан до 1 липня.

У BIT Mining Limited підкреслили, що прискорюють розвиток бізнесу в закордонних юрисдикціях.

19 червня центр обробки даних Ganzi Changhe, що є дочірнім підприємством компанії та знаходиться в китайській провінції Сичуань, отримав повідомлення від місцевого постачальника електроенергії про припинення енергопостачання.

У травні центри обробки даних в цьому регіоні, включаючи Ganzi Changhe, принесли близько 3% від загального вторгування компанії.

Нагадаємо, влада провінції Сичуань зажадали зупинити діяльність «ключових» майнерів і заборонила енергетичним компаніям поставляти їм електроенергію.

Багато місцевих підприємств, що займаються видобутком криптовалют, стали шукати інші юрисдикції на тлі жорсткості риторики влади Китаю стосовно криптовалюти. Серед розглянутих китайськими майнерами юрисдикцій – Казахстан і Росія.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.