Майнінг

Bit Digital купить у Bitmain 10 000 біткоін-майнерів

Котирувана на Nasdaq майнінгова компанія Bit Digital підписала угоду з Bitmain про придбання 10 000 пристроїв Antminer для видобутку біткоіна.

Очікується, що після отримання і розгортання цієї партії обладнання хешрейт Bit Digital збільшиться на 1 EH / s.

CEO компанії Браян Буллет назвав угоду з Bitmain «ефективним способом придбання великої кількості нових майнерів». Він зазначив, що Bit Digital продовжить диференціювати закупівлі шляхом спотового ринку обладнання.

Перехідна в індустрію майнінгу зі сфер P2P-кредитування та оренди автомобілів в Китаї Bit Digital здобула 1510 BTC у 2020 році.

У першому кварталі 2021 року компанія виробила 1013 BTC. На кінець періоду парк Bit Digital становив 43 606 біткоін-майнерів, велика частина яких перебувала в КНР – 35 090 одиниць.

У другому кварталі фірма згенерувала 592 BTC. Падіння показника пов’язане з міграцією майнінгових потужностей з Китаю.

21 червня Bit Digital зупинила операції в країні та в прискореному темпі приступила до переміщення бізнесу в Північну Америку. Цю стратегію компанія почала реалізовувати в жовтні 2020 року.

Нагадаємо, в червні Bit Digital уклала партнерство з провайдером блокчейн-хостингу Digihost Technologies для розміщення в його дата-центрах обладнання потужністю 20 МВт.

У липні фірми розширили співробітництво і домовилися про хостинг майнерів Bit Digital потужністю 100 МВт.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *