BIS

BIS: криптоінвестіції не пов’язані з недовірою до фінансової системи

Американці інвестують в криптовалюти заради прибутку, а не через розчарування в традиційних фінансах. До такого висновку прийшли дослідники Банку міжнародних розрахунків (BIS).

Згідно зі звітом, інвестори США не розглядають цифрові активи як альтернативу фіатним валютам. Криптоіндустрія привертає людей можливістю ринкових спекуляцій.

Дослідники підкреслили, що стурбовані безпекою готівки й банківських рахунків американці прагнуть дізнатися більше про криптовалюти, але в результаті не вирішуються інвестувати в них.

Імовірність покупки цифрових активів збільшується зі зростанням рівня освіти й доходу, додали в BIS. У звіті також відзначається ширше поширення криптовалют в США.

За даними дослідження, у 2014 році близько 40% американців знали про біткоін, а у 2019 році показник зріс до 70%. Однак лише 1,4% респондентів володіли хоча б одним цифровим активом.

Раніше глава інноваційного хаба BIS Бенуа Кере заявив, що біткоін зазнав невдачі як валюта через високу волатильність.

Нагадаємо, дослідники криптовалютної платформи Crypto Head оцінили США як найбільш підготовлену до масового впровадження криптовалют країну.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.