Osmosis

Біржа Osmosis оголосила про запуск мосту Gravity Bridge

Кроссчейн децентралізована біржа Osmosis 19 січня 2022 року запустила міст Gravity Bridge, який дозволив інвесторам торгувати активами на основі блокчейну Ethereum. Міжблоковий протокол (IBC) для «перекладача» ETH створив провайдер інтернет-послуг Althea.

За словами співзасновника Osmosis Labs Санні Аггарвала, раніше децентралізовані біржі розширювалися шляхом реалізації своїх контрактів в альтернативних ланцюжках. Лише деякі платформи, серед яких Thorchain і Ren, намагалися забезпечити обмін активами між ланками та єдині пули ліквідності.

Підприємець зазначив, що традиційна система має недоліки. Вона призводить до фрагментації ліквідності та користувальницького досвіду. Вирішення Osmosis усуне проблеми та надасть користувачам більше можливостей для заробітку.

Аггарвал також сказав, що Althea кілька років працювала над Gravity Bridge і створила систему скорочення для неефективних валідаторів. Osmosis Labs покращила взаємодію з користувачами, зокрема дозволила підписи Metamask, які зазвичай несумісні з Cosmos.

Робота Gravity Bridge дозволить компанії зосередитися на виході на ринок крос-екосистемних угод та приділити увагу свопам між стейблкоінами. Зокрема, Osmosis планує отримати більшу частку стабільної монети TerraUSD (UST). Компанія також сподівається найближчим часом включити міжмережну торгівлю для невзаємозамінних токенів (NFT).

Експерти зазначили, що ця новина позитивно позначилася на курсі токена OSMO, емітентом якого є Osmosis. О 18:39 19 січня актив коштував 9,61 дол. Це на 1,43% вище, ніж на день раніше. Водночас денний обсяг торгівлі скоротився на 9,41%, до $77,17 млн. Ринкова капіталізація — $1,8 млрд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.