CoinMENA

Біржа CoinMENA отримала ліцензію на роботу у Європейському союзі

Криптобіржа CoinMENA отримала ліцензію на роботу у Європейському союзі. Майданчик планує розпочати діяльність у новому регіоні у 2022 році. Детальну інформацію про це вона надасть згодом.

За словами співзасновників CoinMENA Діна Самана та Талала Таббаа, дотримання нормативних вимог є головним пріоритетом для компанії. Ліцензія ЄС зміцнить відносини з регіональними та глобальними банками, а також допоможе розширити асортименти послуг. Біржа прагне надавати клієнтам якісний сервіс. Вона планує вийти за межі територіального рівня, щоб обслуговувати користувачів по всьому світу. Європейський ринок відкриває перед майданчиком нові можливості, і це лише початок його шляху до Web 3.0.

Біржу CoinMENA заснували у 2021 році. За час роботи вона збільшила торговий обсяг на 140% і довела кількість криптоактивів до 13. Платформа надає послуги в Бахрейні, ОАЕ, Саудівській Аравії, Кувейті та Омані, проте 2022-го збирається значно розширити географію своєї присутності.

Наприкінці 2021 року біржа завершила раунд фінансування та залучила $9,5 млн від BECO Capital, Kenetic, Arab Bank, Bunat Ventures та Alameda Research.

На сайті CoinMENA зазначено, що вона пропонує інвесторам позабіржову торгівлю та реферальну програму для отримання додаткового доходу за запрошених користувачів. Мінімальний депозит для початку діяльності на платформі – $100. У списку криптоактивів – Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Uniswap (UNI), Chiliz (CHZ), Compound (COMP), Chainlink (LINK), Bitcoin Cash (BCH), FTX Token (FTT) та Fantom (FTM), а також стейблкоіни USD Coin (USDC) та Tether (USDT).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.