Coinbase криптобіржа

Біржа Coinbase відклала публічний лістинг своїх акцій до квітня – Bloomberg

Біржа криптовалют Coinbase націлена провести лістинг своїх акцій на фондовому ринку в квітні, пише Bloomberg з посиланням на джерела. За їх словами, раніше передбачалося, що лістинг відбудеться до кінця поточного місяця.

На цьому тижні Coinbase зареєструвала 114,9 млн акцій для розміщення на фондовому ринку. Прямий лістинг передбачає, що інвестори зможуть продавати акції з моменту початку торгів і не повинні будуть чекати закінчення обмежувального періоду, який для IPO зазвичай становить до шести місяців. Згідно оформленої в середу регуляторної заявці, в число допущених до торгів акцій входять цінні папери, що належать фірмам Andreessen Horowitz і Union Square Ventures, а також генеральному директору Брайану Армстронгу і співзасновник Фреду Ерсаму.

В ході закритих торгів акції Coinbase обмінювалися за курсом від $ 200 до $ 375,01, свідчить заявка. Зважена за обсягом середня ціна акції з січня по 15 березня складає $ 343,58, що передбачає капіталізацію в $ 67,6 млрд на підставі доступного для торгів обсягу акцій. Капіталізація при повній емісії, включаючи винагороди для співробітників і акції з обмеженнями на звернення, буде істотно вище.

Дебют Coinbase стане першим великим прямим лістингом на Nasdaq. Всі попередні листинги аналогічного плану проходили на Нью-Йоркською фондовою біржею, включаючи Spotify Technology SA, Slack Technologies Inc., Asana Inc., Palantir Technologies Inc. і Roblox Corp. В останній фінансової звітності Coinbase заявила про прибутковість свого бізнесу, що відрізняє її від інших стартапів в момент їх виходу на фондовий ринок.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *