bybit криптобіржа

Біржа Bybit стає регульованою? Найнятий юрисконсульт з питань дотримання вимог регуляторів

В кінці місяця біржа Bybit повністю припинить обслуговувати британських трейдерів через заборону Управління з фінансового нагляду Великобританії (FCA) на торгівлю кріптовалютнимі деривативами. У зв’язку з цим компанія вирішила підстелити соломки і найняла нового головного юрисконсульта для нагляду за дотриманням регуляторних вимог та керівництва юридичним підрозділом.

Крісло займе Деніел Лім (Daniel Lim), який раніше очолював юридичний відділ сінгапурського інвестиційного банку Daiwa Capital Markets.

Співзасновник і генеральний директор Bybit Бен Чжоу (Ben Zhou) заявив, що Лім був призначений, щоб здійснювати нагляд за дотриманням правил в «мінливої ​​нормативної середовищі»:

Ми раді вітати Деніеля, чий винятковий досвід і далекоглядність допоможе нашого зростаючого бізнесу. Деніел допоможе Bybit дотримуватися регуляторні правила в мінливої ​​нормативної середовищі і підтримати наше прагнення завоювати довіру і принести користь клієнтам по всьому світу.

Чжоу пояснив, що досвід Ліма допоможе компанії знайти спільну мову з регуляторами. Він зазначив, що компанія ступає на незвідану територію і хоче бути в курсі дій регуляторів, щоб приймати зважені рішення.

До своєї роботи в Daiwa Capital Лім протягом 10 років займав посаду старшого юрисконсульта в голландському банку ABN AMRO Bank N. V. Лім також працював в британському банку HSBC.

Bybit оголосила, що 5 березня закриває всі свої сервіси для британських клієнтів. Клієнти повинні до 31 березня закрити торгові позиції і вивести свої кошти з платформи. Керівництво Bybit повідомило користувачів, що біржа змушена піти на такі заходи через необхідність дотримання правил FCA, що забороняють продаж кріптовалютних деривативів роздрібним інвесторам.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *