Binance

Binance за 10 хвилин перевела Ethereum на $ 1,5 млрд

Спочатку транзакція була помилково сприйнята як вивід криптовалюти з торгового майданчика. Пізніше стало відомо, що переказ стався всередині криптобіржі, на її новий холодний гаманець.
Криптобіржа Binance за 10 хвилин перевела 527 459 ETH загальною вартістю близько $ 1,5 млрд на свій новий холодний гаманець. Спочатку транзакцію зафіксував сервіс CryptoQuant і невірно розпізнав її, як виведення коштів з торгового майданчика. Пізніше компанія видалила твіт і залишила пояснення.

«Ми з’ясували, що переказ був пов’язаний з виведенням коштів на новий холодний гаманець Binance. Перепрошуємо за цю помилку », – написали в CryptoQuant.

Найчастіше трейдери та інвестори відстежують великі рухи криптовалюти, оскільки вони можуть привести до волатильності на ринку. Наприклад, перед обвалом котирувань біткоіна до $ 30 тис. був зафіксований рекордний, з березня 2020 року, приплив біткоіна на найбільші криптобіржі.

Після того, як ціна першої криптовалюти почала відновлення після обвалу, відбувся відтік цифрових монет. За добу користувачі криптобірж вивели на холодні гаманці близько 175 тис. біткоінів на $ 7 млрд за курсом на той момент.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *