2 Лютого 2023 в 20:59
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Binance відправила 1,6 трлн Shiba Inu протягом 10 хвилин

Shiba Inu
Share this page to Telegram

Адреса, пов’язана з біржею Binance, нещодавно перевела колосальні 1,62 трлн токенів Shiba Inu на користь невідомого гаманця протягом 10 хвилин. Ця подія сталася на тлі того, що криптовалюта додала в ціні 12% за останню добу. Це дозволило SHIB увірватися до топ-20 рейтингу за рівнем ринкової капіталізації.

Самі токени були відправлені чотирма транзакціями, при цьому три з них було зафіксовано Whale Alert. Перший платіж пройшов о 16:34 за UTC і її обсяг оцінюється в 499,9 млн токенів на суму близько $6,4 млн. Обсяги другої та четвертої транзакції теж оцінюються в $6,4 млн. У третій угоді брало участь 126,1 млрд SHIB суму $1,6 млн.

Всі активи були відправлені на ту ж невпізнанну адресу з двох гаманців, які пов’язані з біржею Binance. На цей час на цій адресі міститься 1,6 трлн токенів, які оцінюються в $20,9 млн.

Останнім часом в екосистемі Shiba Inu все частіше реєструються масові потоки засобів за участю криптокотів. Минулого місяця з’явилася інформація, що невідомий інвестор нагромадив у себе на балансі 3 трлн монет.

Після цього ще один криптокит зосередив у себе обсяг 120 млрд SHIB. Тим часом токен за останню добу подорожчав на 12,2%. Котирування досягли позначки $0,00001286 вперше з 18 січня цього року.

Раніше наша редакція інформувала: ЗМІ повідомили, що в Китаї відбулися великі збори, присвячені цифровому юаню, на яких були присутні кілька високопосадовців із керівної партії.

За підсумками заходу було запроваджено показник ефективності для CBDC. Згідно з поставленими цілями, цього року з цифровим юанем має бути опрацьовано обсяг транзакцій у розмірі $300 млрд. Над цим працюватимуть муніципальні адміністратори в рамках масштабних рекламних кампаній.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар