23 Грудня 2022 в 21:53
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Binance представила звіт про свій фінансовий стан

Binance
Share this page to Telegram

Ще місяць тому компанія Binance опублікувала інформацію щодо підтвердження своїх резервів. Тим самим біржа хотіла переконати клієнтів, що їх кошти у повній безпеці. Однак, користувачі за кілька днів вивели з платформи близько $6 млрд.

Представники компанії відповіли на запитання спільноти, що часто ставляться у своєму блозі, опублікувавши відповідну посаду. У ньому йдеться, що користувацькі активи на платформі підтримуються у співвідношенні 1:1. Це означає, що клієнт може вивести свої кошти будь-якої миті. Також зазначалося, що кошти біржі та користувачів незалежні один від одного. А операційного капіталу компанії вистачає для подолання будь-якої кризи.

Експерти наголосили на тому, що корпорація не фінансується шляхом кредитування. Основним джерелом доходу біржі залишається комісія за обробку операцій користувача, а також прибуток від інвестицій, проведених через підрозділ Binance Labs.

Повідомлялося, що зараз компанія контролює $7,5 млрд і досягла значної рентабельності у розмірі 2100% від інвестицій у більш ніж 200 проєктів.

Фахівці розповіли: Binance не має боргів і не вважається кредитором будь-якої збанкрутілої компанії. А тому вона не використовуватиме клієнтські кошти для проведення будь-яких транзакцій чи інвестицій. Декілька провальних не можуть глобально схарактеризувати всю криптовалютну індустрію, наголосили представники Binance.

Раніше наша редакція повідомляла: криптовалютна спільнота активно обговорює новину про вихід Бенкмана-Фріда під заставу у розмірі $250 млн. За словами експертів, підприємець використовує викрадені у клієнтів кошти, щоб не потрапити за ґрати. Примітно й те, що тиждень тому сам розробник говорив про те, що на його рахунку залишилося понад $100 тис.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар