22 Листопада 2022 в 07:54
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Binance Pool запустив хмарний майнінг

binance новини
Share this page to Telegram

Binance Pool, як і обіцяв, запустив сьогодні хмарний майнінг

Binance повідомляє, що з нинішнього дня запускає хмарний майнінг. Даний сервіс дає можливість користувачам, які не мають доступу до обладнання для майнінгу, отримувати винагороди за майнінг від Binance Pool. Користувачі можуть оформлювати підписки на продукти хмарного майнінгу, щоб купувати хешрейти та добувати BTC у хмарі.

Ті користувачі, хто підпишеться на продукти хмарного майнінгу протягом періоду активності, отримають нульову комісію за управління винагородами пулу майнінгу протягом одного місяця.

Винагороди майнінг-пулу обкладаються як комісією майнінг-пулу у розмірі 2,5%, так і комісією за управління у розмірі 1,5%.

Які умови потрібно виконати користувачам, щоб отримати доступ до хмарного майнінгу від Binance Pool

Щоб скористатися послугою хмарного майнінгу, всі користувачі повинні підтвердити свої облікові записи для завершення передплати продуктів хмарного майнінгу.

Своєю чергою Binance залишає за собою право дискваліфікувати будь-яких учасників, які, на її обґрунтовану думку, діють шахрайським чином або не дотримуються будь-яких застосовних умов.

Крім цього, Binance залишає за собою право скасувати або змінити акції або правила акції на власний розсуд. З усіма умовами користувачі можуть ознайомитись тут.

Зазначимо, що Binance Pool працюватиме не лише як майнінговий пул, а й візьме на себе відповідальність за створення здорової індустрії, особливо під час невизначених ринкових умов.

Нагадаємо, що в середині жовтня Binance Pool запустив проєкт на 500 мільйонів доларів, щоб профінансувати сферу майнінгу та постачальників цифрової інфраструктури. Термін кредитування становить від 18 до 24 місяців, відсоткові ставки перебувають у діапазоні від 5 до 10% річних. А створена Binance мережа BNB Chain стала партнером Google Cloud. Проєкти, розроблені на BNB Chain, отримали доступ до інфраструктури хмарного сервісу.

Binance продовжує зміцнювати свої позиції на ринку

Поки інші біржі та додатки оголошують про банкрутство та шукають кредити, щоб ними не стати, Binance демонструє своїм клієнтам, що є надійним та відповідальним партнером, який виконує свої обіцянки. На тлі кризи, що спалахнула після краху FTX, Binance виглядає дуже впевнено і навіть приміряє на себе роль рятівника криптовалютного ринку.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар