29 Червня 2021 в 18:19
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Binance підтримає ребрендинг BCHA в XEC

Binance
Share this page to Telegram

У своєму недавньому повідомленні в Twitter, команда Binance оголосила, що 1 липня відбудеться ребрендинг Bitcoin Cash ABC (BCHA) в eCash (XEC), а також буде реалізований план деномінації.

Розробники Bitcoin Cash оголосили про план ребрендингу, згідно з яким, кожен власник BCHA зможе конвертувати свої монети в XEC за курсом від 1 до 1 мільйона. Binance підкреслила, що не приймає ніяких депозитів XEC до реалізації плану. Біржа попередила користувачів, що, якщо вони внесуть XEC до оголошеної дати, їх кошти не будуть зараховані на їх рахунки. Зараз йде обробка технічних нюансів з якими активно допомагає впоратися платформа.

Генеральним директором BCHA є первинний головний розробник BCH Аморі Січе, який покинув BCH через суперечку з IFP.

Зараз велика частина інвесторів BCHA знаходиться в Південній Кореї, тому поділ може задовольнити їх потреби через нижчу ціну за одиницю, а також більш зручною стане оплата. В майбутньому може бути застосований протокол Avalanche, який може значно збільшити швидкість підтвердження транзакції.

Binance заявила, що випустить ще одне оголошення, в якому буде вказано, коли будуть включені докладні депозити та зняття коштів XEC.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар