Binance

Binance підтримає харфорк Ethereum та оновлення Stacks

Біткоїн-біржа Binance анонсувала підтримку хардфорка Arrow Glacier у мережі Ethereum, який відбудеться на блоці #13 773 000 приблизно 9 грудня 2021 року.

Під час оновлення відбудеться імплементація єдиної пропозиції щодо покращення мережі Ethereum EIP-4345. Воно запроваджує відстрочку активації «бомби складності» до травня 2022 року.

Також буде запущено нову тестову мережу на алгоритмі консенсусу Proof-of-Work під назвою Sepolia.

Команда Binance попередила, що за п’ять хвилин до хардфорку закриє депозити та виведення коштів для всіх токенів на блокчейні Ethereum. Впливу на торгівлю активами подія не вплине. Нових токенів за його підсумками не з’явиться.

Можливість внесення депозитів та виведення активів відкриється, коли фахівці біржі переконаються у стабільності оновленої мережі.

Binance також оголосила про підтримку оновлення SIP-012 у мережі Stacks. Воно відбудеться на блоці біткоїну #713000 у вівторок, 7 грудня, приблизно о 2:00.

Депозити та зняття нативних токенів STX біржа припинить за годину до оновлення. Команда поверне функції після того, як вважає роботу мережі стабільною.

Нагадаємо, на початку грудня Binance анонсувала підтримку «мережевих оновлень та хардфорків» проєктів Avalanche, Tezos та Theta Network.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *