Binance

Binance підтримає еірдроп токенів Songbird серед власників XRP

Біткоїн-біржа Binance підтримає програму еірдропу токенів експериментальної мережі проєкту Flare NetworkSongbird (SGB). Снапшот мережі XRP виконаний з тимчасовою міткою 12.12.2020.

До участі в еірдропі, який проведуть після розподілу токенів командою проєкту, допустять користувачів із понад 10 XRP. Binance враховує баланси на спотових гаманцях, маржинальних та депозитних акаунтах, гаманцях ф’ючерсів Coin-Margined (за винятком USDT-Margined).

За кожен XRP на балансі учасники еірдропу отримають 0,1511 SGB.

Команда Flare Network розробляє рішення, що дозволяють інтегрувати смартконтракти в екосистемі, блокчейни яких не підтримують таку можливість. У розмові з The Defiant співзасновник проєкту Хьюго Філіон назвав його «Ethereum для мереж першого рівня, що залишилися».

За його словами, Flare Network взаємодіятиме з блокчейнами чотирьох криптовалют — XRP, Dogecoin (DOGE), Stellar (XLM) та Litecoin (LTC). Надалі цей список планують розширити.

Запуск Songbird, що відбувся 16 вересня, дозволить розробникам протестувати можливості проєкту. Кількість нативних токенів SGB обмежена на рівні 15 млрд, токени підлягають вільному обміну та торгівлі. Розробники зазначили, що перейняли концепцію експериментальної мережі у команди Polkadot.

Після запуску основної мережі Songbird використовуватиметься для тестування оновлень та перевірки працездатності проєкту при підключенні нових блокчейнів.

Нагадаємо, у грудні 2020 року ціна XRP впала до двотижневого мінімуму на тлі майбутнього еірдропу Flare Network. Токени розподілятимуть між учасниками роздачі після запуску основної мережі.

У червні проєкт залучив $11,3 млн у раунді фінансування, який очолює гонконзька блокчейн-компанія Kenetic Capital.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.