Киптовалюта Binance

Binance підписала угоду з владою Дубая про просування криптовалют

Біткоїн-біржа Binance підписала меморандум про порозуміння з Адміністрацією Світового торгового центру Дубая з метою створення галузевого хаба в еміраті.

“Завдяки меморандуму Binance сприятиме прагненню Дубая до створення нової міжнародної екосистеми віртуальних активів, яка забезпечить довгострокове економічне зростання шляхом цифрових інновацій”, – йдеться у заяві компанії.

У Binance зазначили, що одна з цілей біржі в рамках ініціативи – допомогти учасникам блокчейн-індустрії з отриманням ліцензії у Дубаї. Компанія планує поділитися знаннями та досвідом співпраці з регуляторами.

У листопаді стало відомо, що засновник та CEO Binance Чанпен Чжао придбав нерухомість у Дубаї. ЗМІ побачили у цьому сигнал про можливе відкриття штаб-квартири біржі.

Раніше Чжао заявив про плани створення офісів компанії у Франції та Великій Британії. У грудні Binance відкликала заявку на ліцензію для філії у Сінгапурі.

Нагадаємо, у листопаді Binance опублікувала зведення «10 фундаментальних прав криптокористувачів» як основу для розробки нормативних правил для криптовалют.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.