Binance

Binance не обслуговуватиме трейдерів з Онтаріо

Комісія з цінних паперів Онтаріо в останні тижні почала порушувати судові справи проти незареєстрованих криптобірж, в тому числі проти Bybit, Poloniex і Kucoin. Регулятор заявив, що ці біржі не дотримувались законів провінції про цінні папери.

Крок Binance передбачає, що оператор криптобіржі не бажає реєструватися в Комісії з цінних паперів Онтаріо і дотримуватися законів провінції про цінні папери. Аналогічним чином в кінці минулого року біржа криптодеривативів BitMEX також заблокувала всіх користувачів з Онтаріо, щоб уникнути законів про цінні папери регіону.

Що стосується Binance, то на цьому тижні оператор криптобіржі отримав ще одне попередження від Японського агентства фінансових послуг. Регулятор повідомив, що Binance як і раніше працює в країні без реєстрації. Представник Binance повідомив, що компанія «в цей час не проводить обмінні операції в Японії й не приваблює японських користувачів».

Представник відмовився коментувати, чи означає це, що японські користувачі можуть самостійно відвідувати вебсайт Binance і торгувати.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.