Binance

Binance Launchpool запускає новий проєкт фармінгу – BENQI

Найбільша криптовалютна біржа Binance оголосила про додавання чергового, двадцять п’ятого за рахунком проєкту листинг пісочниці Binance Launchpool, призначеної для фармінгу. Вибір упав на BENQI (QI). Оголошення про це з’явилося в офіційному блогу торгового майданчика.

З 16 листопада протягом 30 днів користувачі Binance зможуть здійснювати стейкінг BNB, AVAX та BUSD у трьох окремих пулах для заробітку токенів BENQI (QI).

Для фармінгу виділено 22000000 токенів QI, які будуть розподілені протягом місяця. 15 400 000 QI (70% виділених для фармінгу токенів) дістануться учасникам пулу BNB, 4 400 000 QI (20% виділених для фармінгу токенів) будуть розподілені серед учасників пулу AVAX, 2 200 000 QI (10%).

Фіксація балансів користувачів та загальних балансів пулу здійснюватиметься щогодини для розрахунку винагород користувачів, які також оновлюватимуться щогодини.

Користувачам необхідно пройти KYC, також Binance наголошує, що не визначено верхню межу суми депозиту.

Біржа Binance оголосила про запуск Binance Launchpool у вересні 2020 року. Стейкінг BNB та BUSD забезпечує отримання токенів усіх поточних та майбутніх проєктів Binance Launchpool.

Біржа попереджає клієнтів, що торгівля криптовалютами — справа ризикована: «Будь ласка, робіть свої угоди з обережністю. Binance не несе відповідальності за ваші збитки від торгівлі криптовалютами».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *