18 Грудня 2022 в 20:47
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Binance допоможе ЦБ Азербайджану у розробці крипторегулювання

Киптовалюта Binance
Share this page to Telegram

Найбільша криптобіржа у світі Binance готова надати підтримку Центральному банку Азербайджану (ЦБА) у розробці механізмів крипторегулювання, повідомила директор компанії зі зв’язків з урядами у Співдружності Незалежних Держав (СНД) Ольга Гончарова.

На практиці, як у всьому світі, у низці країн СНД центральні банки обирають спосіб регулювання криптовалюти, а не її заборони, — сказала Гончарова.

За словами представника Binance, «запровадження регулювання підвищить довіру до галузі та збільшить прямі іноземні інвестиції в країну. При цьому вона додала, що Binance бачить великий потенціал у цьому регіоні, оскільки трейдери із СНД виявляють інтерес до продуктів платформи:

Попри те, що цьогорічні криптоактиви з різних причин ослабли, ми бачимо, що сама технологія вистояла, і інтерес до неї тільки зростатиме.

Ця технологія вирішує завдання, які стоять перед громадянами, зокрема надає фінансові послуги з мінімальними витратами, причому набагато швидше.

Ольга Гончарова зазначила, що окрім Азербайджану, біржа веде переговори й в інших колишніх радянських республіках, у тому числі в Казахстані та Киргизстані, і надалі має намір розширювати географію.

На початку жовтня Binance почала співпрацювати з урядом Казахстану щодо безпечного розвитку крипторинка країни та отримала ліцензію постачальника послуг з обміну та зберігання криптовалюти.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар