Binance Coin

Binance Coin виявився найрезультативнішим з першої десятки альткоінів

З десятки найбільших альткоінів сьогодні токен Binance Coin (BNB) демонструє найкращу результативність.

Монета злетіла в ціні більш ніж на 11% до $ 460. Капіталізація криптовалюти увечері 13 жовтня перевищила $ 78,073 млрд. BNB обійшов за вартістю Cardano (ADA) і прорвався до першої трійки криптовалют.

Зростання вартості токена спостерігається на тлі високої активності в мережі Binance Chain. За даними сервісу BSCScan, середньодобове число транзакцій на блокчейні зросло до 7,366 млн. Посилення мережевої активності спостерігається з початку жовтня.

Команда Santiment вказує на домінування накопичувальної стратегії серед великих адрес, що утримують від 10 000 до 100 000 BNB.

У звіті аналітиків кажуть, що кити скуповували токени протягом останніх двох тижнів. За цей час їхні гаманці поповнилися ще 412 000 монет. Сходження криптовалюти Binance Coin прямо пов’язане з черговим запливом китів, вважають експерти.

Інтерес до альткоіну ​​BNB різко посилився після того, як напередодні стало відомо про плани компанії Binance інвестувати до $ 1 млрд у проєкти, що розгортаються на базі мережі Binance Chain.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *