21 Листопада 2022 в 08:55
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Білл Екман: “Криптовалюти можуть принести величезну користь”

Білл Екман
Share this page to Telegram

Засновник та генеральний директор Pershing Square Capital Management Білл Екман із позитивом дивиться на майбутнє криптовалютної галузі, і навіть крах біржі FTX не змінив його думки.

Мільярдер, інвестор та генеральний директор американської компанії з управління хедж-фондами Білл Екман (Bill Ackman) заявив, що вірить у здатність криптовалют «принести велику користь громадськості». При цьому необхідно, щоб індустрія продовжила позбавлятися шахраїв і поганих бізнесменів.

«Спочатку я був криптовалютним скептиком, але потім вивчив кілька найцікавіших проєктів. Я дійшов висновку, що криптовалюти можуть допомогти у створенні корисних бізнесів та технологій. Думаю, криптовалюти залишаться надовго і, за належного регулювання, ця галузь може принести величезну користь суспільству та розвинути світову економіку», ― сказав Екман.

Він додав, що всі сумлінні учасники галузі мають бути зацікавлені у виявленні та усуненні шахрайських схем, оскільки такі компанії сильно збільшують ризик жорстких дій регуляторів. Екман розповів, що вклав гроші у кілька криптопроєктів. Проте частка інвестицій не перевищує 2% від його загального портфеля.

На початку року Білл Екман закликав владу Нью-Йорка усунути наявні бар’єри для розвитку криптовалютної галузі.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар