Betterment

Betterment придбала крипто-робота Makara

Представник Makara відмовився розкрити суму угоди, але у рамках угоди співробітники Makara приєднаються до Betterment, коли вона закриється. Очікується, що операцію буде закрито наприкінці цього кварталу.

«Ми розробили Makara, щоб запропонувати простий та доступний підхід до довгострокового інвестування у криптовалюти. Поєднання нашого досвіду в області криптовалют із масштабом Betterment прискорить зростання платформи як для роздрібних інвесторів, так і для фінансових консультантів», — Джессі Праудман, співзасновник та генеральний директор Makara, — йдеться у повідомленні.

Сара Леві, генеральний директор Betterment, заявила в окремій заяві, що «криптовалюта тут, щоб залишитись і Betterment хоче виконати нашу обіцянку про довгострокову диверсифікацію та надати нашим клієнтам кращий вибір активів на ринку».

Makara унікальна тим, що пропонує споживачам керовані портфелі криптовалют у поєднанні з керівництвом та простотою використання, які визначили Betterment“, – сказав Леві.
У вересні Betterment залучила 160 мільйонів доларів США як капітал для розвитку своїх основних продуктів для роздрібних інвестицій та консультаційних послуг.

Інші роботи-консультанти, що спеціалізуються на криптографії, привернули увагу венчурного капіталу, у тому числі Stacked, який у грудні залучив раунд фінансування у розмірі 35 мільйонів доларів за підтримки Alameda Research, Fidelity International та Jump Capital, серед інших.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.