BCB Group

BCB Group залучає $60 млн у рамках раунду серії A

BCB Group оголосила про інвестиції серії A у розмірі 60 мільйонів доларів США під керівництвом Foundation Capital, які є найбільшими інвестиціями серії A для британського блокчейн-стартапу на сьогодні. Лондонський стартап надає бізнес-рахунки, платіжні послуги та послуги зберігання іноземної валюти для крипто-клієнтів, таких як Bitstamp, Coinbase і Kraken.

Поряд з іншим неназваним обізнаним інвестором у раунді також брали участь Circle, Backed VC та чинний спонсор North Island Ventures.

Крім налагодження нових партнерських відносин у США та Сінгапурі, стартап використовуватиме додатковий капітал для створення свого прибуткового продукту. Він також буде націлений на заможних людей із криптовалютним багатством, багато з яких, за словами засновника та генерального директора Олівера фон Ландсберг-Седі, відмовилися від традиційних варіантів приватного банківського обслуговування.

Він додав, що заплановане придбання німецького Sutor Bank, яке фінансується в рамках цього раунду серії A, допоможе у цій місії. Угода підлягає схваленню з боку BaFin, німецького регулятора.

У той час як майбутнє технологічне придбання перебуває на стадії розробки, Landsberg-Sadie заявила, що для досягнення всіх своїх амбіцій у галузі злиття та поглинання їй потрібно залучити ще більше грошей. Він підтвердив, що компанія вивчає можливість ще одного раунду фінансування на 300 мільйонів доларів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.