6 Липня 2021 в 20:17
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

BarnBridge запустив додаток для автоматичного ребалансування портфеля токенів ERC-20

BarnBridge
Share this page to Telegram

Розробники протоколу DeFi BarnBridge представили додаток для автоматизованого управління позиціями в токенах на Ефіріумі.
Згідно зі статтею розробників BarnBridge на Medium, другий додаток протоколу SMART Exposure дає користувачам проєкту можливість пасивно підтримувати певну вагу між активами в конкретній парі токенів ERC-20, тобто автоматичне ребалансування портфеля.

Додаток було запущено в основній мережі Ефіріума з підтримкою WETH, Wrapped WBTC і USDC в парах, зважених в співвідношенні 75/25 або 50/50. Розробники протоколу пояснюють, що підтримка власних пулів активів SMART Exposure робить цю функціональність можливою.

Кожен коефіцієнт представлений взаємозамінним токеном ERC-20 з власним тікером, що дозволяє торгувати позиціями на вторинних ринках або потенційно використовувати їх як забезпечення в інших протоколах. BarnBridge заявляє:

«Ми очікуємо, що SMART Exposure стане ключовим елементом структурованих продуктів, що містять активи з інших продуктів BarnBridge. Це ефективне рішення для пасивного управління фінансами ».

У найближчі тижні додаток буде розгорнуто на вирішенні другого рівня Ефіріума Polygon. Децентралізований протокол кредитування Cream Finance також недавно оголосив про швидку інтеграцію Polygon для підвищення швидкості транзакцій і зниження комісій.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар