Ripple

Bano співпрацює з партнером Ripple Nium для модернізації платежів в Австралії

Нещодавно фірма Bano уклала угоду з партнером Ripple Nium, щоб розширити свої цифрові платіжні рішення для австралійських та іноземних студентів.

В рамках цього партнерства Bano інтегрується з платформою фінансових послуг Nium, щоб пропонувати карткові та платіжні послуги через додаток Bano, універсальний додаток, призначений для спрощення цифрових платежів і інвестиційних послуг. Додаток надає клієнтам доступ до електронних гаманців, міжнародним платежам, мультивалютних рахунків, австралійської та міжнародної торгівлі акціями та інших фінансових послуг. Завдяки інтеграції з платформою Nium, Bano тепер може пропонувати клієнтам фізичні карти, а також віртуальні картки через Apple Pay і Google Pay.

Партнерство розпочалося після того, як уряд Австралії оголосив про плани швидкого відновлення міжнародного студентського сектора країни на 40 мільярдів доларів. Карти Bano, випущені для клієнтів з Австралії, можна використовувати на більш ніж 200 світових ринках і в 70 мільйонах точок приймання платежів по всьому світу, де б не був відзначений знак приймання Visa.

Карткове рішення партнера Ripple Nium дозволить Bano почати видачу карт клієнтам через чотири тижні, випускати віртуальні або фізичні карти для клієнтів в Австралії, які можна використовувати всюди, де приймаються картки Visa, і дозволить його клієнтам управляти картами, лімітами витрат і багатьом іншим за допомогою одного додатка.

Раніше було відомо, що співзасновник Reddit стане доповідачем на Apex XRPL.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *