CBDC

Банк Кореї шукає техно-партнера для створення CBDC

Пілотний проєкт державної цифрової валюти в Південній Кореї запланований на період з серпня по грудень 2021 року.

Центральний банк Південної Кореї просувається вперед зі своїми планами зі створення національної цифрової валюти, оскільки тепер він шукає постачальника технологій для розробки пілотної платформи для цифрової валюти.

У понеділок агентство Reuters повідомило, що Банк Кореї оголосив, що почав процес торгів для вибору технологічного партнера для вивчення практичних аспектів запуску цифрової валюти центрального банку в тестовому середовищі.

BoK заявив, що останній крок є відповіддю на швидкі зміни у світовій фінансовій системі, заявивши: «Частка операцій з готівкою значно скорочується. Кроки, які ми вживаємо зараз, полягають у тому, щоб підготуватися до змін в мінливій системі розрахунків по платежах ».

Згідно зі звітом, пілотна платформа CBDC Банку Кореї буде містити моделювання комерційних банків і торгових точок, тестові платежі через мобільні телефони, перекази коштів і депозити. Пілотна програма запланована на період з серпня по грудень 2021 року і потенційно може бути продовжена до наступного року.

У лютому Банк Кореї опублікував книгу про CBDC, в якій оголосив про плани протестувати поширення цифрової зони та виклав юридичні проблеми, пов’язані з державною цифровою валютою.

У березні великий південнокорейський комерційний банк Shinhan Bank розробив пілотну платформу на основі блокчейну для CBDC в партнерстві з підрозділом ІТ-послуг LG Corporation, LG CNS. Повідомляється, що банк заявив, що готовий співпрацювати з Банком Кореї в розробці національної цифрової валюти.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *