Біткоін

Банк Індонезії: CBDC – це інструмент для боротьби з біткоїном

Центральний банк Індонезії розглядає запуск цифрової рупії на інструмент «боротьби» з криптовалютами, такими як біткоїн (BTC), заявив заступник керівника Банку Індонезії Джуда Агунг на нещодавньому засіданні парламенту:

CBDC стане одним з інструментів боротьби з криптовалютою. Ми вважаємо, що люди вважають CBDC більш надійним інструментом, ніж криптовалюта. CBDC стане частиною зусиль щодо вирішення проблеми використання криптовалюти у фінансових транзакціях.

Чиновник зазначив, що криптовалюти, такі як біткоїн, наразі торгуються разом із товарними ф’ючерсами та регулюються міністерством торгівлі, попри їхній серйозний вплив на фінансову систему.

Ця новина з’явилася після того, як Національна рада улемів (MUI), головний ісламський науковий орган Індонезії, прийшла до висновку, що такі криптовалюти, як біткоїн, є харамом, або заборонені принципами ісламу.

Як повідомлялося раніше, уряд Індонезії зайняв неоднозначну позицію щодо регулювання криптовалюти. Попри заборону криптовалютних платежів ще у 2017 році, місцева влада зберегла законність торгівлі криптовалютою.

У квітні 2021 року Агентство з регулювання торгівлі товарними ф’ючерсами (Bappebti) Міністерства торгівлі Індонезії оголосило про плани запустити криптовалютну біржу, що підтримується державою, у другій половині 2021 року.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.