Binance

Банк Barclays заборонив британським клієнтам відправляти депозити на біржу Binance

Один з найбільших фінансових конгломератів у світі Barclays заборонив своїм клієнтам у Великобританії відправляти депозити на адресу біржі криптовалют Binance. Цьому передувало повідомлення Управління з фінансового нагляду (FCA) країни про те, що компанія не має дозвіл на роботу з криптовалютами.

У понеділок банк повідомив клієнтів про те, що вони не можуть переказувати гроші на адресу Binance зі своїх дебетових і кредитних карт. Рішення набирає чинності негайно і направлено на те, щоб «допомогти зберегти ваші гроші в безпеці», говориться в SMS-повідомленні, розісланому клієнтам банку, які в цьому році здійснювали депозити на Binance.

«Цей захід не поширюється на можливість клієнтів виводити кошти з Binance, – пише Barclays. – Рішення було прийнято після попередження FCA для споживачів ».

Керівник однієї з платіжних компаній, які допомагали Binance підтримувати зв’язок з ширшим фінансовим ринком, заявив, що біржа «стрясає повітря стосовно правил протидії відмиванню грошей і ідентифікації клієнтів, але чинила опір виділенню людських ресурсів на питання комплаєнсу». Binance заяви про недостатню увагу до правового аспекту своєї діяльності назвала «категорично неправдивими».

Минулого тижня британський банк NatWest оголосив про блокування платежів для «невеликого числа фірм з простору цифрових активів, де ми бачили особливо високі рівні пов’язаного з шахрайством шкоди для наших клієнтів». Банк Santander також повідомив, що перегляне ставлення до платежів, що відправляється на адресу нерегульованих криптобірж. HSBC відмовився коментувати відносини з окремими компаніями, але заявив, що «уважно стежить за розвитком і змінами в регулюванні на цих ринках». У Lloyds відзначили, що не дозволяють проводити пов’язані з криптовалютами транзакції по кредитних картах і перевіряють такі операції на шахрайство, в тому числі пов’язані з Binance. NatWest також знизив денний ліміт на обсяг депозитів на адресу криптовалютних компаній через «високий рівень інвестиційного шахрайства в цій галузі».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *