5 Листопада 2021 в 17:40
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Bakkt анонсувала інтеграцію Ethereum у свої сервіси

Bakkt
Share this page to Telegram

Інституційна платформа Bakkt анонсувала підтримку другої капіталізації криптовалюти.

«На додаток до біткоїну партнери можуть інтегруватися з платформою Bakkt, щоб дозволити своїм користувачам купувати, продавати та відправляти Ethereum. Інституційні клієнти також можуть обрати Bakkt Warehouse для зберігання ефіру», – йдеться у повідомленні.

У компанії пішли на такий крок на тлі «зростального інтересу та прийняття криптовалют». За даними опитування Bakkt, майже половина респондентів інвестували у ту чи іншу криптовалюту протягом останнього року.

У березні 2021 року платформа запустила мобільний додаток, який дозволяє зберігати, купувати та продавати біткоїн. Цифровий гаманець доступний на iOS та Android.

У червні Bakkt у партнерстві із Sutton Bank запустила віртуальну дебетову карту Visa. Пізніше її власники отримали можливість витрачати біткоїни через Google Pay.

У серпні компанія анонсувала пілотний проєкт, який дозволить мережі ресторанів швидкого харчування Quiznos приймати оплату у першій криптовалюті.

Нагадаємо, 17 жовтня Bakkt оголосила про завершення злиття зі SPAC VPC Impact Acquisition Holdings.

За підсумками першої торгової сесії на Нью-Йоркській фондовій біржі 18 жовтня ринкова вартість акцій платформи впала на 6,41%, до $8,78.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар