криптовалюти

Axie Infinity і Uniswap очолили денне зростання в рейтингу топ-30 криптовалют

Токени блокчейн-гри Axie Infinity (AXS) і DEX-біржі Uniswap (UNI) показали в ході вчорашніх торгів найвище зростання в рейтингу топ-30 найбільших цифрових активів. Зліт AXS на 11% і UNI на 6% пов’язаний з виходом внутрішньої корпоративної статистики та публікації аналітиками загальних даних по DeFi-галузі.

В’єтнамська студія Sky Mavis, яка розробила концепцію отримання NFT-токенів в ході ігрового процесу Axie Infinity, випустила вчора звіт за III квартал з рекордними показниками.

Ідея стартапу запустити стейкінг службового токена гри AXS принесла інвесторам тризначну прибутковість, «прибравши» з ринку 25% емісії криптовалюти. Випущена грою колекція NFT – найдорожча в індустрії, а її оборот в III кварталі зайняв 20% ринку неподільних токенів або $ 2,5 млрд.

Кількість гравців Axie Infinity продовжує постійно зростати, попри збільшення «плати за вхід» до кількох тисяч доларів. У III кварталі гра привертала до 2 млн активних користувачів за добу.

Axie Infinity

Uniswap привернув увагу спекулянтів новиною про наймання «політичного важковаговика» Харі Севуган. Він відомий, як один з архітекторів перемоги Барака Обами у 2008-му році, за що отримав посаду прессекретаря президента США. В останню президентську кампанію він привів «висхідну зірку» на політичному небосхилі Піта Буттіджіча з поста мера в Білий Дім.

Тепер Севгуан займе пост радника зі зв’язків з громадськістю Uniswap. DEX-біржа таким чином готується відповісти на запущене SEC США розслідування проти стартапу. В цілому про токен UNI згадали після виходу статистики по DeFi-галузі

Аналітики Chainalysis зв’язали з розвитком децентралізованих фінансів в США, зростання обсягів на внутрішньому крипторинку у 2021-му році. З липня 2020 го року по липень 2021-й рік щомісячний оборот збільшився на 1000%. На піку DEX-біржі та інші DeFi-сервіси обробили $ 164 млрд транзакцій, значно більше централізованих бірж США.

Uniswap
Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *