Ethereum

Автори The Graph оголосили про інтеграцію сервісу з протоколом Aurora

Команда Graph Foundation, що стоїть за децентралізованим протоколом індексації даних, розпочала тестування інтеграції сервісу з рішенням другого рівня Aurora. Про це ForkLog повідомили представники проєкту.

Інтеграція дозволить розробникам створювати публічні API (субграфи), які можуть бути використані децентралізованими програмами, що підтримують протокол Aurora.

«Інтеграція з The Graph надає розробникам доступ до величезних масивів даних, які вони можуть використовувати в будь-яких продуктах – від децентралізованих бірж до ДАТ та соціальних мереж, керованих спільнотою. Ми бачимо, як це працює в Ethereum, і вважаємо, що ініціатива приверне безліч нових розробників в екосистему NEAR», — пояснив співзасновник та генеральний директор Aurora Алекс Шевченко.

Aurora поєднує дві основні технології: повнофункціональну віртуальну машину Ethereum (EVM) та кроссчейн-міст на основі Rainbow Bridge. Протокол запустили у травні 2021 року.

Раніше команда Graph Foundation розпочала тестування сервісу у мережі NEAR Protocol.

Нагадаємо, розробники Aurora уклали угоду з компанією ConsenSys, що спеціалізується на створенні рішень для екосистеми Ethereum.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *