криптовалюти

Автор технологічної платформи для розвитку GameFi приваблює $750 млн

Галузь GameFi відзначилася черговим рекордним раундом щодо кількості залученого фінансування. Провідні венчурні інвестори під керівництвом Sea Capital і Kora вклали $750 млн у розробника адаптивної блокчейн-платформи для видавців віртуальних ігор.

Стартап Forte пропонує послуги впровадження NFT-токенів та власної ігрової криптовалюти у вже наявні ігри.

Йдеться про повний спектр послуг, від монетизації та токенізації віртуальних речей та нагород в ігровому сюжеті, удосконалення навичок та прокачування персонажів до технологічних та регуляторних функцій. Творці Forte пропонують видавцям вибір конкретного блокчейну, створення власного гаманця та маркетплейсу, забезпечують захист від відмивання коштів, перевірку KYC/AML.

На цей час платформа GameFi-послуг знаходиться на стадії бета-тестування. До неї приєдналися понад 40 проєктів, відібраних за системою інвайтів. Функції екосистеми з обміну та заробляння токенів, випуску NFT всередині ігрових просторів, на цей момент випробовують 15 млн гравців.

Forte розраховує, що отримані інвестиції наблизять вихід блокчейн-послуг у відкритий доступ, але поки що не називають конкретних термінів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *