Visa

Австралійський стартап CryptoSpend випустить дебетову карту в партнерстві з Visa

Стартап CryptoSpend отримав схвалення платіжної системи Visa на випуск дебетових карт з можливістю оплати в біткоіні й інших криптовалютах.

CryptoSpend making the news!

In an #interview with The Australian Financial Review, we share our story, thoughts on #crypto, and what’s coming soon for CryptoSpend. Check it out!https://t.co/iCnRjihFR4@FinancialReview #bitcoin #ethereum #cryptocurrency #fintech #payments— CryptoSpend AU (@crypto_spend) July 14, 2021

Карта отримає прив’язку до цифрового гаманця стартапу. Він підтримує біткоін, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash і XRP.

Карта з’явиться у вересні. Її випустить компанія Novatti. Зберіганням цифрових активів займеться ліцензований NYDFS кастодіан BitGo.

CryptoSpend під’єднався до підтримуваної Резервним банком Австралії New Payments Platform Australia (NPPA). рішення дозволяє користувачам миттєво конвертувати криптовалюти в фіат і переказувати кошти на рахунки в австралійських банках.

За даними Financial Review, раніше Visa схвалила випуск дебетових карток платіжної платформи Crypto.com, але компанія ще не озвучила терміни реалізації ініціативи. Випущена BTC.com.au дозволяє користувачам витрачати криптовалюти за допомогою карти EFTPOS, але вона не керує власним гаманцем.

Нагадаємо, в першій половині 2021 року власники криптовалютних карт Visa витратили з їх допомогою більш $ 1 млрд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.